1974’TEN GÜNÜMÜZE SETRMS
%70 'e Varan İndirim Fırsatı!
%70 'e Varan İndirim Fırsatı!
%70 'e Varan İndirim Fırsatı!
  • %70 'e Varan İndirim Fırsatı!
  • %70 'e Varan İndirim Fırsatı!
  • %70 'e Varan İndirim Fırsatı!
  • %70 'e Varan İndirim Fırsatı!
  • %70 'e Varan İndirim Fırsatı!
  • %70 'e Varan İndirim Fırsatı!
  • %70 'e Varan İndirim Fırsatı!
  • %70 'e Varan İndirim Fırsatı!
  • %70 'e Varan İndirim Fırsatı!

Basında Biz

Setrms-Logo (1).png (11 KB)
BASINDA BİZSetrms, Katar’da üç yeni mağaza açacak.

Türkiye dahil 6 ülkede 40 mağaza ile hizetmetlerine devam eden Setrms, Katar’da farklı lokasyonlarda 3 yeni mağaza daha açmayı planlıyor.

setrms1-bkSp_cover.jpg (162 KB)


Türk giyim markası Setrms, yurt dışı mağaza yatırımlarına devam ediyor. Bugün Türkiye dahil 6 ülkede 40 mağaza ile hizmet veren marka, Katar’da açmayı planladığı üç yeni mağaza ile mağaza sayısını artırmayı hedefliyor.

Konuya ilişkin açıklama yapan Setrms Yönetin Kurulu Üyesi Mustafa Çelikten, Arap ülkelerinin Türk markalarına ait modelleri tercih ettiğine dikkat çekti.

Setrms markası olarak gerek kumaş kalitesi, gerek özgün tasarımlar ve modellerin çeşitliliği doğrultusunda kısa sürede Türk kadınlarının beğenisini kazandıkları belirten Çelikten, ilk mağazalarını 2003’te Ankara’da açtıklarını söyledi.

Yurt içinde ve dışında birçok fuara katılarak hem Türkiye’yi hem de markalarını tanıttıklarını kaydeden Çelikten, Ortadoğu’dan Türkiye’ye gelenlerin buradaki giyim tarzını daha çok benimsediğini, bu durumun Türk markalarına ciddi anlamda talep yarattığını aktardı.

Yurt dışına ise 2015’te açıldıklarını anlatan Çelikten, “Bugüne kadar Türkiye dahil 6 ülkede 40 mağazamız bulunuyor. Ürdünle başlayan yurt dışına açılma maceramız, son yıllarda Filistin’de devam ediyor. Şu an Filistin’te 4, Ürdün, Tunus, Libya ve Katar’da 1 mağazamız bulunuyor. Katar’daki görüşmelerimiz sürüyor, Katar’ın farkı lokasyonlarında 3 yeni mağaza daha açma planlarımız var. Yakın zamanda Katar’da yeni açılacak mağazalarımızla beraber yurt dışında toplam 13 mağazamız yer alacak.” dedi.

Kaynak: ekonomim.com Tarih: 13.01.2023Arap Ülkeleri Türk markalarının giyim tarzını benimsedi!

Muhafazakar giyinen kadınlar iş hayatında spor ve şık ürünleri tercih ediyor. Tesettür giyim konusunda sınırlı parçalar olduğu düşünülse de artık Türk giyim markaları sadece Türkiye’de değil, dünyada da tesettür giyim modasının belirleyicisi oluyor.

Muhafazakar giyimde kadınlar için ürünler sınırlı sayıda gözükse de son dönemde seçenekler oldukça arttı. SETRMS Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Çelikten, tesettür giyimde Türkiye'deki markaların yurt dışında modanın belirleyicisi olduğunu belirterek, her tesettürlü kadının dolabında olması gereken kurtarıcı parçaları anlattı.

"Tesettürlü kadınlar iş hayatında rahat şıklık tercih ediyor"

Her kadının dolabında kurtarıcı parçalar bulunmalı diyen Mustafa Çelikten, "Özellikle çalışan kadınlar iş ortamında her daim özenli olmak ve rahat etmek istiyor. Çalışma ortamında kendilerini rahatsız hissettirecek kıyafetlerden ziyade şık ama rahat ürünler istiyor. Bu yüzden tercihleri şık ve spor giyinmek yönünde oluyor. Tesettüre uygunluk açısından kıyafetler sınırlayıcı olduğu için, SETRMS olarak müşterilerimize her sezon binden fazla modelle hizmet veriyoruz. İşyerinde rahatlıkla giyebilecekleri tesettüre uygun ürünler sunuyoruz. Setrms sadece tesettürlü kadınlara değil tüm dünya kadınlarına modayı buluşturuyor. Her sezon ürünlerimiz arasında her kadının dolabında olması gereken şık parçalara yer veriyoruz. Müşterilerimiz istediği zaman bir ürünü spor kombin yaparken, yine aynı ürünü dilerse klasik şık bir kombine çevirebiliyor. Basic gömlekleri blazer ceketlerle klasik şık kombinlerken, renkli bluz, penye kot ile spor kombinler kurtarıcıları oluyor. Her tesettürlü kadının gardırobunda uzun içlikler, bol paça, dar paça pantolonlar, mono yaka kaban, kapitone grupları gibi temel ürünler mutlaka kurtarıcı olarak yer almalı" dedi.

"Arap Ülkeleri Türkiye'nin giyim tarzını benimsedi"

Arap Ülkeleri, Türk markalarının modellerini tercih ediyor diyen Mustafa Çelikten, "Babamız 58 yıl önce Ankara'da terzi olarak adım attığı sektörde en kaliteli kumaşları ve malzemelerinden hazırladığı erkek takımlarını, seçkin müşterilerine gururla sundu. 1983-1996 yılları arasında dönemin Başbakanı ve Bakanlarına sipariş terziliği de yaptı. SETRMS markamız gerek kumaş kalitesi, gerek özgün tasarımlar ve modellerin çeşitliliği doğrultusunda kısa sürede Türk kadınlarının beğenisini kazandırdık. 2003 yılında Ankara'da ilk mağazamızı açtık. Yurt içi ve yurt dışında birçok fuara katılarak hem Türkiye'yi hem de markamızı tanıttık. Ortadoğu'dan ülkemize gelenler, buradaki giyim tarzını daha çok benimsemiş durumda. Bu durum Türk markalarına ciddi anlamda talep yaratıyor" dedi. 2015'te yurt dışına açıldıklarını belirten Mustafa Çelikten, "Bugüne kadar Türkiye'de dahil 6 ülkede 40 mağazamız bulunmaktadır. Ürdün'le başlayan yurt dışına açılma maceramız, son yıllarda Filistin'de devam ediyor. Şu an Filistin'de 4, Ürdün, Tunus, Libya ve Katar'da 1 mağazamız bulunuyor. Katar'daki görüşmelerimiz sürüyor, Katar'ın farkı lokasyonlarında 3 yeni mağaza daha açma planlarımız var. Yakın zamanda Katar'da yeni açılacak mağazalarımızla beraber yurt dışında toplam 13 mağazamız yer alacaktır" şeklinde konuştu.

Kaynak: ahaber.com.tr Tarih: 18.01.2023T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.