%70'e Varan İndirim Fırsatlarını Kaçırma

BLOG

Bir klişe vardır bilirsiniz. Bir kadının dolabında her anını kurtarmaya yarayacak siyah bir elbisesi olmasını söyleyen. Setrms bu klişeyi yıkarak size bu sezon birbirinden güzel, çeşitli renklerde ve farklı modellerde kurtarıcı elbiseler sunuyor.

Şehrin yoğun, yorucu işlerinin ve onca kalabalığının içerisinde yaptığınız tüm işlerden uzaklaşıp, tek başınıza ya da sevdiğiniz arkadaşlarınızla bir kahve molası vermek elbette ki sizin de hakkınız.

Şehrin İçinde SETRMS

Sosyal hayatın içinde aktif bir şekilde var olan Setrms kadını, sokak stiline de en az iş hayatındaki ve özel günlerindeki kadar önem vermektedir. Şıklığı ve rahatlığı ön planda tuttuğu günlük hayatında Setrms’in kaliteli tasarımlarını üzerinde taşımayı seven Setrms kadını, dikkat çekici tarzı ile hem etrafındakilerin hem de çevredekilerin beğenisini toplamaktadır.

FERACE

Geçmişten günümüze kadar en çok tercih edilen tesettür ürünlerinden biri de feracelerdir.

ABİYE

Nişan, düğün gibi özel günlerde çevrenizdekileri etkilemenizi sağlayacak, parıltılı detaylara sahip kapalı abiye modelleri arayışındaysanız Setrms tesettür giyimden yararlanabilirsiniz.

ELBİSE

Tesettür elbiselerde alternatifler her yıl hızlı bir şekilde çeşitlilik göstermektedir. Günümüzde her yaşa, her bedene, her zevke hitap eden tesettür elbiseler bulmak artık çok kolay.

TESETTÜR GİYİM

Tesettür giyimde her kadının kendine göre farklı bir tarzı ve beklentisi bulunmaktadır.

TUNİK

Tesettürlü bayanların stiline ve giyim zevklerine uyum sağlayabilecek çok sayıda farklı tasarımlarda tunik modeli bulunmaktadır.

{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "erp_id":"", "verified":"", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }