1974’TEN GÜNÜMÜZE SETRMS
%70 'e Varan İndirim Fırsatı!
%70 'e Varan İndirim Fırsatı!
%70 'e Varan İndirim Fırsatı!
  • %70 'e Varan İndirim Fırsatı!
  • %70 'e Varan İndirim Fırsatı!
  • %70 'e Varan İndirim Fırsatı!
  • %70 'e Varan İndirim Fırsatı!
  • %70 'e Varan İndirim Fırsatı!
  • %70 'e Varan İndirim Fırsatı!
  • %70 'e Varan İndirim Fırsatı!
  • %70 'e Varan İndirim Fırsatı!
  • %70 'e Varan İndirim Fırsatı!

Hakkımızda

HAKKIMIZDA
 
SETRE Konfeksiyon Tekstil Kuyumculuk San. ve Tic. A.Ş’nin kurucusu; Mehmet ÇELİKTEN meslek hayatına 1964 yılında terzilik ile başladı. Ankara’nın ünlü terzilerinin yanında yetişen Mehmet Çelikten ilk işyerini meslekteki 10.yılında Ulus Konya sokakta 14m2 lik bir terzihane olarak açtı. O günün en kaliteli kumaşları ve malzemelerinden hazırladığı erkek takımlarını, seçkin müşterilerine gururla sunan Mehmet ÇELİKTEN 1983-1996 yılları arasında birçok ünlü ve protokol müşterisine sipariş terziliği de yaptı.1987 yılında hazır giyim imalatına başlayan markamız; toptan ve perakende müşterilerinden gelen yoğun taleplerin karşılanabilmesi için 1991 fabrikalaştı. 1995 Yılında Ankara Kızılay’da toptan müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacı ile 500 m2’lik bir showroom açıldı. Artan üretimi ve model çeşitliliğini showroom’da Toptan Müşterileri ile buluşturan markamız müşterilerinin beğenisini kazanırken dönemin perakende sektöründe faaliyet gösteren markaların ilgi odağı haline gelmişti. Toptan müşterileri ve sonrasında da satış noktaları aracılığı ile son tüketici ile buluşan SETRMS, kısa sürede ülkemiz genelinde; Gerek kumaş kalitesi, gerek özgü tasarımları ve model çeşitliliği hususunda Türk Kadınlarının beğenisini ve takdirini kazanmayı başarmıştır. İlk organize perakende mağazasını 2003 yılında sanat, siyaset ve bürokrasinin yoğun katılımı ile Kızılay / İzmir Caddesinde açan SETRMS, ülkemizin diğer şehirlerinde mağazalarını açmaya devam etmiş, bu sırada; Yurt içi ve Yurt Dışı birçok fuara katılarak marka bilinirliği üzerine çalışmalarını yoğunlaştırmış, düzenlemiş olduğu defile konseptleri ile dönemin en çok ses getiren defilelerine imza atmış ve bu alanda da SETRMS markası hafızalara kazınmıştır. Bugün Türkiye’nin en büyük kumaş fabrikalarında özel olarak dokutulan kumaşları, kendine özgü SETRMS modelleriyle bütünleştirerek profesyonel tasarım ekibi ile her sezon 1000’i aşkın model ile dünya kadınlarını baştan aşağı giydirmektedir. 6.000 m2 kapalı alanda Genel Müdürlük Türkiye’de 34 Mağaza ve 6 Ülkede 40 Mağazası ile Dünya Kadınlarına hizmet vermeye devam eden SETRMS; Başta Orta Doğu ve Avrupa olmak üzere 35’ten fazla Ülkeye ihracatı ile de Ülke ekonomisine katkı sağlayan bir kuruluş haline gelmiştir.2017 Yılında Türkiye Patent Enstitüsü nezdinde; Tanınmış Marka Belgesi’ne sahip, 275 markadan biri olmanın gururu ve heyecanı ile Ülkemiz ve Milletimiz için çalışmaya devam ediyoruz. Başarımız; ürettiğimiz kıyafetlerin gururla ve keyifle giyilmesidir.

Vizyonumuz
 
Markamızı ülkemizin bir değeri haline getirmek, müşterilerin değer ve güven veren yenilikçi, farklı ve kaliteli ürün yelpazesi ile DÜNYA MARKASI OLMAK!
 
Misyonumuz
 
Sektöre öncülük eden, gündemi belirleyen, takip edilen bir marka olarak özgün ve yenilikçi bakış açısıyla dünyanın her yerinde kadınlarımızın ilk tercihi olmak.

SETRMS BASIN BÜLTENİ İÇİN TIKLAYINIZ.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.