Dünya Kadınlar Gününe Özel Net %70 İndirim!
Sipariş

Nasıl Alışveriş Yapabilirim?

Sitemizden alışveriş yapmak oldukça kolay ve güvenlidir. Beğendiğiniz ürünleri"Sepetime Ekle"butonundan ekleyebilir, eklediğiniz ürünleri"Sepetim"butonu üzerinden listeleyebilirsiniz.‘’
Alışverişi Tamamla’’ butonuna tıklayarak satın alma işleminizi başlatabilirsiniz. Açılan sayfadaki teslimat adresi ve fatura bilgilerini girdikten sonra takip eden sayfalarda sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girmelisiniz. Son olarak ödeme onayı verdikten sonra satın alma işleminiz tamamlanacaktır.


Sepetim Nedir?

Online mağazamıza giriş yaptıktan sonra satın almak istediğiniz ürünlerin toplu halde bulunduğu kişiye özel bir alandır. Sepetinizde bulunan ürünleri sepetinizden çıkarabilir veya sepetinize yeni ürünler ekleyebilirsiniz.Sepetinizdeki ürünler kısa bir süre saklanır, sürenin dolması ile birlikte sepetinizden silinir ve diğer üyelerimizin satın alımına açılır.

Siparişlerimi Nasıl İzlerim?

Eğer üye iseniz; üye girişi yaptıktan sonra "Siparişlerim" sayfasındaki ilgili sipariş numarası üzerinden, üye olmadan alışveriş yaptıysanız sipariş takibi penceresinden gerekli alanları doldurarak takip edebilirsiniz. Ayrıca üye olan kullanıcılarımız, ‘Siparişlerim’ sekmesinden önceki siparişlerine de kolayca ulaşabilmektedir.

Oluşturduğum Siparişe Ürün Ekleyebilir Miyim?

Online Mağazamızdan vermiş olduğunuz siparişler bize online olarak ulaşır ve ödeme işlemleriniz de sipariş oluşturma aşamasında otomatik olarak yapılır. Ödeme koşullarında değişiklik yapılamadığından, siparişinize sonradan ürün eklemeniz mümkün olmayacaktır. Ancak üzerinden 1 Günden daha az bir zaman geçmiş ise merhaba @setrms.com.tr adresine mail atabilir ya da 0850 668 07 07 numaralı hattan çağrı merkezimizi arayarak siparişinizin aynı kargoda gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Ürünlerimi Hediye Paketi Yaptırabilir Miyim?

Elbette yaptırabilirsiniz. Sipariş bilgilerinin sizden talep edildiği ekranda karşınıza çıkacak olan ‘’Hediye Paketi Yaptırmak İstiyorum.’’ Seçeneğini işaretledikten sonra isterseniz; ‘Hediye Notu’ da bırakabilirsiniz. Sevdikleriniz için beğenmiş olduğunuz ürün SETRMS kalitesi ve şıklığı ile paketlenecek olup alıcıya alışveriş tutarını bildiren herhangi bir bilgi gönderilmeyecektir. Fatura dökümü, mail adresinize iletilecektir.

Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim?

Siparişinizin iptali için ürününüzün kargoya teslim edilmemiş olması gerekmektedir. Aksi halde iade prosedürlerini uygulamanız gerekecektir. Kargoya teslim edilmemiş ürünlerin iptali için 0850 668 07 07 numaralı telefondan müşteri hizmetleri yetkilimizi arayıp iptal talebinizi iletebilirsiniz

NOT

İndirim ve promosyon dönemlerinde teslimat tarihleri normalden daha uzun sürebilir.

İLETİŞİM

0 850 668 07 07

Pazartesi-Cuma, 08.00 ila 18.00 arası (Türkiye saat dilimi)

{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "erp_id":"", "verified":"", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }