KurbanBayrami-2020-Setrms-Mailing (1).png (510 KB)
Nasıl Satın Alabilirim

NASIL SATIN ALINIR?

Setrms.com.tr Adresinden Alışveriş

Yeni Sezon, Giyim, Abiye Elbise, Başörtüsü, Aksesuar-Kozmetik, Fırsat, Çok Satanlar  (50 bedene kadar) serilerimizdeki ürünlere gidin ve istediğiniz ürünü bulun. Kıyafet, beden ve renk filtrelerini kullanmanızı öneriyoruz; ayrıca ürünleri fiyatına göre en düşükten en yükseğe   veya en yüksekten en düşüğe sıralayabilirsiniz.

Satın almak istediğiniz ürünü biliyorsanız veya katalogda beğendiğiniz bir ürünü satın almak istiyorsanız, aradığınız şeyi hızlı bir biçimde bulmak için web sayfasının üst kısmındaki arama motorunu kullanabilirsiniz.

Favori ürünlerinizi alışveriş sepetine eklediğiniz anda, sipariş vermek için üzerine tıklayın. Çok uzun süre beklemeyin, çünkü çok fazla talep gören ürünler alışveriş sepetinize eklemiş olsanız dahi tükenebilir.

Siparişinizin ev adresinize gönderilip gönderilmeyeceğini seçebilir veya ürünü mağazalarımızdan birinden kendiniz alabilirsiniz. Ardından, bir ödeme yöntemi seçin ve 'Ödemeyi onayla' düğmesine tıklayın. Bu kadar basit!

Setrms.com sitesinden mağazaya kayıt olmanız gerekmiyor, ancak kaydolursanız kredi kartı bilgilerinizi ve adres bilgilerinizi kaydedebilir ve sonraki siparişlerinizde süreci hızlandırabilirsiniz.

Siparişinizle ilgili bilgileri içeren bir onay e-postası göndereceğiz e-mail adresinizi kontrol edin. Siparişinizin durumunu web sitesinden takip edebilirsiniz ve herhangi bir sorunuz olması halinde, bize sorabilirsiniz.

Mağazalarımızda alışveriş

En yeni modayı ve aksesuarları SETRMS mağazalarımızda bulabilirsiniz.

İstediğiniz bedeni veya rengi mağazamızda bulamıyorsanız, internet üzerinden satın almak için satış personelimizle iletişime geçin. Mağazayı terk etmeden internet üzerinden sipariş verebilirsiniz! Vermiş oluğunuz sipariş; Siz isterseniz evinize, İsterseniz Mağazamıza gelecektir!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.