Dünya Kadınlar Gününe Özel Net %70 İndirim!
Mağazalarımızdan Yaptığınız Alışverişler Hakkında

Mağazalarımızdan Yaptığınız Alışverişler Hakkında


İade ve Değişim

Fiili mağazalarımızın herhangi birinden yapacağınız alışverişe konu olan ürün ile ilgili 15 gün içerisinde değişim hakkınız olmasına rağmen, almış olduğunuz ürünü iade etmeniz mümkün olmayacaktır.


6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereğince, mağaza, işyeri gibi satış mekânlarında görerek yapmış olduğunuz alışverişe konu mallarda herhangi bir ayıp yok ise tüketicilerin değişim veya iade etme hakkı bulunmamaktadır.


Şayet 3. Şahıslara bir hediye alımı söz konusu ise ödeme esnasında lütfen kasiyer arkadaşımızdan değişim kartı isteyiniz.


Hediye almış olduğunuz kişinin ürünü beğenmemesi durumunda kendisine değişim hakkı tanınacak olup, o an mağazada beğendiği bir ürün yok ise kendisine 1 yıl içerisine kullanabileceği aynı tutarda bir hediye çeki verilecektir.


Ancak doğrudan para iadesi mümkün olmayacaktır.


Tadilat

Setrms Fiili Mağazalarından ve Online Mağazasından almış olduğunuz ürünler ile alakalı 15 iş günü içerisinde size en yakın mağazamıza giderek, ilgili ürününüzü Ücretsiz bir şekilde tadilat yaptırabilir ve belirtilen teslim tarihinde ürününüzü aynı mağazadan teslim alabilirsiniz.


Unutmayın; tadilatı yapılan ürünler ile alakalı sonrasında, değişim ya da iade etmeniz mümkün olmayacaktır.


Ürünün Kullanımında Bir Problem Yaşadıysanız;

Sizlere en yakın mağazamıza giderek, ürününüzü faturası beraberinde ibraz ediniz.

Mağazamızda ürününüz ile alakalı yaşamış olduğunuz soruna ilişkin ‘Arızalı Ürün İnceleme Formu’ doldurulacaktır. 

Form beraberinde ürününüz genel merkezimize ulaştırılarak, ilgili departmanlarda incelenecek olup 15 gün içerisinde sizlere ürününüzün sonucu ile alakalı dönüş yapılacaktır.

SETRMS Kart Avantajları Nelerdir?

SETRMS Kart sizlere özel olarak tahsis edilen sizlere özel beraberinde birçok ayrıcalık sunan SETRMS Mağazalarından keyifle alışveriş yapabilmeniz adına kullanımınıza sunulan bir uygulamadır.

SETRMS Kart sayesinde mağazalarımızın %50 ve üzerindeki indirim dönemlerinin dışında ki tüm zamanlarda yapacağınız her alışverişte sizlere özel Ekstra %5 İndirim daha kazanırsınız.

Ayrıca almış olduğunuz ürünlerdeki para puan miktarı kadar para puan biriktirerek bir sonraki alışverişlerinizde keyifle kullanabilirsiniz!

Kartınızın kaydı esnasında belirtmiş olduğunuz Doğum Tarihinize özel Ekstra %10 İndirim kazanma fırsatı sizlerin olacaktır.

SETRMS Kartınızı hemen size en yakın şubemize giderek teslim alabilir e size özel ayrıcalıklarından faydalanmaya başlayabilirsiniz!

Unutmayın! Kartınızı bir sonraki alışverişinizde kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca para puan indirimlerinden yararlanmak için kartınızın alışveriş esnasında yanınızda olması gerekmektedir.


NOT

İndirim ve promosyon dönemlerinde teslimat tarihleri normalden daha uzun sürebilir.

İLETİŞİM

0 850 668 07 07

Pazartesi-Cuma, 08.00 ila 18.00 arası (Türkiye saat dilimi)

{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "erp_id":"", "verified":"", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }