%70'e Varan İndirim Fırsatlarını Kaçırma
İadeler

İADELER VE DEĞİŞİMLER

 ONLİNE ALIŞVERİŞ 

 EVDEN ÜCRETSİZ ALIM 

Siparişinizi aldıktan sonra 14 gün içinde geri ödeme ve değişim talebinde bulunabilirsiniz. Bunu yapmak için UPS Kargo ücretsiz evden alım talebinde bulunabilirsiniz, size paketinizi alması için bir kurye göndereceğiz: 

 1. UPS KARGO'YU ARAYARAK EVDEN ALIM TALEBİNDE BULUNUN 

(0850 255 00 66 numaralı telefon aramanız) ve SETRMS kodunu ( F6Y641 ) belirtmeniz gerekecektir. Ayrıca paketin alınacağı tarihi ve saati de belirtebilirsiniz.  

 2. İÇİNE FATURAYI DA KOYARAK PAKETİ HAZIRLAYIN 

Ürünleri mümkünse orijinal ambalajında güvenli bir şekilde paketleyin ve satın alma faturasını eklemeyi unutmayın. Faturanızın üzerine iade etmek istediğiniz ürünü / ürünleri belirtmeniz gerekmektedir. 

 3. KURYE PAKETİNİZİ ALMAK İÇİN EV ADRESİNİZE GELECEKTİR 

İadeler için geri ödeme, paketinizin depomuz tarafından alındığı tarihten itibaren 7 iş günü içinde ürünü satın alırken kullandığınız ödeme yöntemi ile aynı şekilde yapılacaktır. 

 Kargo ile ücretsiz iadeler 

Sipariş tarihinden itibaren 14 gün içinde kargo ile satın aldığınız ürünü kullanmamanız ve etiketini koparmamanız şartı ile geri ödeme talebinde bulunabilirsiniz: 

 1. İÇİNE FATURAYI DA KOYARAK PAKETİ HAZIRLAYIN 

Ürünleri mümkünse orijinal ambalajında güvenli bir şekilde paketleyin ve satın alma faturasını eklemeyi unutmayın. Faturanızın üzerine iade etmek istediğiniz ürünü / ürünleri belirtmeniz gerekmektedir. 

2. İade adresini ilgili kişiye bildirin 

SETRMS ONLİNE 

İvedikköy Mahallesi Anadolu Bulvarı 1490. Sokak No:2/1 

 Yenimahalle ANKARA

 06378 

 3. ÜRÜNÜ GÖNDERİN 

Bunu yapmak için paketinizi kargo ile gönderin.

 UPS Kargo harici firmalar ile olan gönderilerde, SETRMS’ in kargo ücretini veya teslimatta ödemeyi kabul etmeyeceğini ve iade ücretlerini ödemeyeceğini unutmayın. 

Beden değişikliği veya geri ödeme paketiniz depomuz tarafından teslim alındıktan sonra 7 gün içinde gerçekleştirilecektir.

İade için şunları unutmayın: 

• İade etmek istediğiniz ürünlerin kesin suretle, etiketlerinin koparılmamış olması gerekmektedir. • Kullanılmamış olması ve üzerinde herhangi bir deformasyon olmaması gerekmektedir. 

• Paketi açılan Parfüm ve kozmetik ürünlerin iade yapılmamaktadır. 

• Paketinizi aldığımızda beden değişikliği veya ücret iadesi gerçekleştirmeden önce ürünlerin durumunu kontrol edeceğiz. UPS Kargo dışında gönderilen iadelerde, SETRMS’in nakliye ücretini veya teslimatta ödemeyi kabul etmeyeceğini ve teslimat veya iade ücretlerini ödemeyeceğini unutmayın. 

Cayma hakkı 

 Alıcının cayma hakkını kullanabilmesi için teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde ürünü iade etmek istediğini satıcıya bildirmesi gerekmektedir. 

Özel gün/gece kıyafetleri ve abiye grubu  ürünlerde değişim ve iade süresi; 1 Gün/24 Saat'tir.

Satıcı, alıcının talebini aldıktan sonra en geç 10 (on) gün içerisinde, ürünü iade alıp ürün bedeli ve iade kargo ücretini alıcıya hiçbir masraf yükletmeksizin ödemekle yükümlüdür. 

Ancak Kapıda ödeme siparişlerinizde ödeyeceğiniz kargo firmasına ait Kapıda Ödeme Hizmet bedeli tarafınıza iade edilemeyecektir.

 Siparişinizden cayma hakkını kullanmak istediğinizi bildirdikten sonra ürünü iade etmek için 14 gününüz vardır.

 Ürünü mağazalarımızdan birine, kargo ile, evden alım hizmetinden faydalanarak veya UPS şubesine teslimat ile iade edebilirsiniz.

 Size alışveriş miktarının tamamını ve gönderim ücretini iade ediyoruz. (sadece standart gönderim için geçerli) Paketin iadesinden kaynaklanan ücretler size geri ödenmeyecektir. 

 GERİ ÖDEMELER 

Geri ödemeler iadenizin depolarımız tarafından alındığı tarih itibariyle 7 iş günü içinde gerçekleştirilecektir. İade edilen ürünlerin durumu incelendikten sonra size e-posta ile bilgi verilecektir. Geri ödeme ürünü satın alırken kullandığınız ödeme yöntemi ile aynı şekilde yapılacaktır.

Değişim yaptığınız takdirde, ürün bedeli; değişim yapılan tarihteki fiyat üzerinden hesaplanmaktadır.

NOT

İndirim ve promosyon dönemlerinde teslimat tarihleri normalden daha uzun sürebilir.

İLETİŞİM

0 850 668 07 07

Pazartesi-Cuma, 08.00 ila 18.00 arası (Türkiye saat dilimi)

{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "erp_id":"", "verified":"", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }