Yeni Sezon Kategorisinde %20 İndirim Fırsatı ! Maske Çeşitlerine Göz Atmayı Unutmayın!

BLOG

ELBİSE

ELBİSE

Tesettür Elbise


Tesettür elbiselerde alternatifler her yıl hızlı bir şekilde çeşitlilik göstermektedir. Günümüzde her yaşa, her bedene, her zevke hitap eden tesettür elbiseler bulmak artık çok kolay. Her yıl farklılık gösteren renk ve modellerde ki tesettür elbiselere baktığımızda birbirinden şık ve gösterişli ya da sade ve düz modellere yer verildiğini görebilmekteyiz. Bunların yanı sıra desenli modeller olduğu gibi düz renkli elbise modelleri de karşımıza çıkmaktadır. Setrms elbise, tesettürlü bayanların farklı zevklerini ve tarzlarını göz önünde bulundurarak farklı tasarımlara sahip birçok elbise modeli sunmaktadır. Günlük hayatınızda kullanabileceğiniz birçok elbise modeline yer verildiği gibi özel gün ve geceleriniz için tercih edebileceğiniz birçok tesettür elbise modeli yer almaktadır. 


Tesettür Elbise Modelleri


Kapalı bayanların tesettürlü elbiseler üzerinde dikkat ettikleri en önemli detaylardan biri rahat kullanıma sahip olmalarıdır. Geçmiş dönemlerden bu yana tesettürlü bayanların en sık kullandığı bu ürünlere dair farklı modeller bulunmaktadır. Tesettürlü elbiselerde bayanlar genel olarak yere kadar uzunluğa sahip, şık ve rahat elbiseleri tercih etmektedirler. Bunun yanı sıra kapalı modellerin olması da tesettürlü bayanlar için büyük bir avantajdır. Setrms tesettür giyimde her yaşa göre her tarza göre üretilen birçok tesettür elbise modeli bulunmaktadır. Ucuz tesettür elbise almak için Setrms tesettür giyim sitesinden yararlanabilir ve ihtiyaçlarınızı çok uygun fiyatlara alabilirsiniz. 

2020 yılının tesettür elbise modasına göz attığımızda elbiselerin kol kısımlarında kullanılan hareketlilikler dikkat çekici bir detaydır. Abiye ve günlük tesettür modellerinde omuzdan başlayarak bol gelen volan kol modelleri elbiseler üzerinde şık bir görünüm oluşturmaktadır. Omuz detayının yanı sıra bilek kısmında bollaşarak volan havası oluşturan kol detayı da 2020 tesettür elbise modellerinde çok görüleceğe benziyor. Moda tasarımcılar volan kol detayını sevmeyebilecek tesettürlü kadınları da düşünerek tesettür elbiseler üzerinde daha spor bir hava oluşturmaya çalışarak kalın veya ince lastik modelleri tasarlamışlardır. Tesettür elbiselerde dikkat çeken detaylardan biri de manşet koldur. Farklı elbise modellerinin bel kısımlarında tesettürlü kadınların rahatlığı için bağcık ya da kuşak detayı kullanılmıştır. İndirimli tesettür elbise almak ve birbirinden renkli, şık elbiselere sahip olmak için Setrms tesettür giyimi takip etmeyi unutmayın. 

{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "erp_id":"", "verified":"", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }