Tüm Alışverişlerinizde Kargonuz Bedava!

BLOG

ABİYE

ABİYE

Tesettür Abiye


Tesettür giyim denilince ilk akla gelenlerden biri tesettür abiye modelleri olmaktadır. Son dönemlerde oldukça popülerlik kazanmış olan ve tesettür giyim modelleri arasında yer alan tesettür abiyeler, kişinin boyunu olduğundan daha uzun gösterdiği gibi daha şık görünmesini sağlayarak her alanda kurtarıcı görevini üstlenmektedir. Tesettür abiye, nişan, düğün, kına ve özel davetler için ilk tercihtir. Nişan abiye modelleri günlük elbiselerden daha farklı bir tasarıma ve görünüşe sahip olduğundan dolayı daha dikkat çekici bir yapısı bulunmaktadır. Tesettür abiye modellerinde her sezon daha fazla model ve renk alternatifi artış göstermektedir. Her bayan kendine göre bir tarza sahip olduğundan dolayı istediği modellerde ve renklerde abiye bulabilme imkanına sahiptir. Tesettür giyimde abiye modelleri konusunda Setrms giyim tesettürlü bayanlara yönelik birbirinden farklı, renk renk abiye alternatifi sunmaktadır.


Tesettür Abiye Modelleri


Tesettür abiye genellikle nişan, düğün, kına gibi özel gecelerde tercih edildiği için abiye modellerine yönelik üretim çok azdır. Bu noktada Setrms abiye etkileyici ve görkemli tasarımlar ile tesettürlü bayanlara çok sayıda abiye alternatifi sunmaktadır. Her yaşa, her tarza her bedene uyumluluk gösteren abiyeler özel günlerde bayanların kıyafet tercihine yönelik zorluklarını ve tatlı telaşlarına ortak olarak kısa sürede çözüme kavuşmasını sağlıyor. Özel günlerin yanı sıra katılmış oldukları davetlerde ya da gün içerisinde ki aktivitelerde dahi şıklıklarından ödün vermek istemeyen tesettürlü bayanlar için özellikle son dönemlerde oldukça dikkat çekici ve etkileyici detayların yanı sıra sade ve özgün abiyeler tasarlanarak bayanların beğenisine sunulmaktadır. 

Nişan, düğün gibi özel günlerde çevrenizdekileri etkilemenizi sağlayacak, parıltılı detaylara sahip kapalı abiye modelleri arayışındaysanız Setrms tesettür giyimden yararlanabilirsiniz. Her sezon farklı abiye modellerini karşımıza çıkardığı gibi içerisinde elbise, etek, gömlek gibi alternatiflerde sunmaktadır. Her sezon yenilenen abiye modelleri sayesinde tesettürlü bayanların moda anlayışlarını tamamen değiştirecek, farklı tasarımlara sahip abiyeler ile tanışmasını sağlamaktadır. Tesettür abiye modellerinde her sezon yer verilen renkler genellikle saks mavisi, mint yeşili ve mürdümdür. Birbirinden farklı renklerde ve modellerde ki abiyelere uygun fiyata sahip olmak için indirimli tesettür abiye kampanyalarını takip edebilirsiniz. 

{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "erp_id":"", "verified":"", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }