Tüm Alışverişlerinizde Kargonuz Bedava!

BLOG

FERACE

FERACE

Ferace


Geçmişten günümüze kadar en çok tercih edilen tesettür ürünlerinden biri de feracelerdir. Ayak bileklerine kadar bir uzunluğu olan, ince bir pardesü görünümünde ki feraceler bayanların vücut hatlarını tamamen kapatacak özelliktedirler. Feraceler genel olarak siyah renktedirler ve düz, sade bir tasarıma sahiptirler. Her yaştan kadına hitap eden feraceler geniş bir renk skalasına sahiptir. Farklı tarzlara uygun olarak tasarlanan feracelerde çok sayıda alternatif bulmak mümkündür. Çuha ve fantezi kumaşlar kullanılarak üretilmiş olan feracelerde yarasa kol, cep, kapüşon detaylarına rastlamak mümkündür. Genel olarak sade ve düz olan ferace modellerinin bazılarında küçük işleme detaylara rastlanabilmektedir. Setrms ferace her kadının tarzına ve stiline uyum sağlayacak farklı ferace modellerine yer vermektedir. Bunun yanı sıra geniş bir renk skalası sunduğu gibi hem spor hem de klasik tarzlara yönelik ferace modelleri tasarlamaktadır. Örneğin; kot ferace modelleri ile kapüşonlu ferace modelleri daha çok spor tarzı olan kadınlara yöneliktir. Nakışlı, yarasa kol detaylara sahip feraceler ise klasik giyinmeyi seven tesettürlü kadınlar için tasarlanmaktadır. 


Ferace Modelleri


Tesettür giyimin vazgeçilmez ürünlerinden biri olan feracelerin farklı modellerinin yanı sıra geniş ürün yelpazesine sahiptir. Mevsimsel olarak kullanımı farklılık gösteren ferace alternatiflerinden biri kışlık ferace modelleridir. Pardesü ve mantoya göre daha uzun ve rahat bir kullanımı olduğu için kışın da tercih edilmektedir. Düğme ve fermuar detayları vardır. Bütün kıyafetlerin üzerine kolay bir şekilde giyilebilmektedir. Her yaşa göre farklı kumaşlarda ve farklı renklerde tasarlanabilmektedir. Ferace alternatiflerinden biri de yazlık ferace modelleridir. Yazlık feraceler sıcak havalarda terletmediği gibi geniş kesimli kumaşlarından dolayı rahat bir kullanım imkanı sunmaktadırlar. Daha çok ince pamuklu kumaşlar, keten, atlas kumaşlar tercih edilmektedir. Güneş ışığını çekmemesi için genellikle açık renkler kullanmaya özen gösterilmektedir. 

Farklı yaşlara ve farklı tarzlara hitap eden ferace alternatiflerinden biri de spor ferace modelleridir. Daha çok spor giyinmeyi seven, bu stil üzerinden ilerleyen kadınlar tarafından tercih edilen spor feraceler geniş bir renk skalasına sahiptir. Bu feraceleri yaz aylarında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. İnce yapılarından dolayı üzerinize ağırlık yapmadığı gibi terletme sorununa da yol açmaz. Tüm ferace modellerini ve geniş ürün yelpazesini incelemek, uygun fiyata ferace almak için Setrms tesettür giyimi takip edebilirsiniz. 

{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "erp_id":"", "verified":"", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }